Rozdział 059: Od czasów starożytnych jedna kobieta i dwie kobiety są niekompatybilne
Wieczorem Grace zastanawiała się dokładnie, jaką cenę ustalić za shachimę. Biorąc pod uwagę pieniądze wydane na zakup surowców, uznała, że mąka, którą kupiła, wystarczy na zrobienie dużej ilości shachimy.
Czy bardziej opłaca się kupować na funty czy na porcje?
Ostatecznym wnioskiem jest sprzedaż partiami. Porcja ciasta z fasoli mung z Liufangzhai kosztuje 15 centów; to mały kawałek składający się z ośmiu kawałków. Ich shaqima kosztuje 15 centów za porcję, składającą się z ośmiu kawałków.